10-02 19:30
FT
Manchester City
2-0
Everton
10-02 03:00
FT
Cadiz
0-2
Betis
10-02 20:00
FT
Alaves
1-1
Villarreal
10-02 02:30
FT
Borussia Dortmund
3-0
SC Freiburg
10-02 21:30
FT
Werder Bremen
1-2
Heidenheimer
10-02 21:30
FT
Augsburg
2-2
RB Leipzig
10-02 21:30
FT
Monchengladbach
0-0
Darmstadt
10-02 21:30
FT
Eintracht Frankfurt
1-1
VfL Bochum
10-02 03:00
FT
1Marseille
1-1
Metz
10-02 02:45
FT
Salernitana
1-3
Empoli
10-02 21:00
FT
Cagliari
1-3
Lazio
10-02 03:00
FT
Sheffield Wednesday
2-0
Birmingham City
10-02 19:30
FT
Ipswich Town
2-2
West Brom
10-02 02:45
FT
Notts County
1-3
Gillingham
10-02 00:00
FT
First Wien 1894
8-1
SV Austria Salzburg
10-02 00:00
FT
SV Ried
4-0
WSC Hertha Wels
10-02 00:00
FT
SV Horn
0-2
Floridsdorfer AC
10-02 00:00
FT
SK Furstenfeld
9-2
Luders Dov
10-02 00:30
FT
SV Pachern
3-4
Weinland Gamlitz
10-02 00:30
FT
Orn-Horten
0-1
Kjelsas
10-02 00:30
FT
Gedania Gdansk
0-2
Jaguar Gdansk
10-02 00:30
FT
Wiener SC
2-1
Stadlau
10-02 01:00
FT
FC Cincinnati
4-3
Philadelphia Union
10-02 01:00
FT
1Vfr Aalen
1-0
1 FC Normannia Gmund
10-02 01:00
FT
FBK Karlstad
5-1
IF Karlstad Fotboll
10-02 01:00
FT
Bijelo Brdo
3-3
Bjelovar
10-02 01:00
FT
Tartu Kalev
2-1
Elva1
10-02 01:15
FT
Rot-Weiss Essen U19
5-2
SV 1912 Sodingen
10-02 01:20
FT
SV Wals-Grunau
2-1
SV Friedburg Pondorf
10-02 01:30
FT
FV Dudenhofen
1-1
TuS Russingen
10-02 01:30
FT
SC Mannsdorf
4-2
SV Donau
10-02 01:30
FT
FC Giessen
3-0
FC Eddersheim
10-02 02:00
FT
Sarpsborg 08
2-0
AIK Solna
10-02 02:45
FT
Waterford United
3-2
Treaty United
10-02 02:45
FT
Drogheda United
2-1
Bray Wanderers
10-02 03:00
FT
Shamrock Rovers
3-1
St. Patricks Athletic
10-02 12:00
FT
Kashima Antlers
1-0
Mito Hollyhock
10-02 12:00
FT
FC Gifu
1-2
Nagoya Grampus
10-02 12:00
FT
Hiroshima Sanfrecce
1-2
Gamba Osaka
10-02 12:00
FT
Kashima Antlers
1-0
Mito Hollyhock
10-02 12:00
FT
FC Gifu
1-2
Nagoya Grampus
10-02 12:00
FT
Hiroshima Sanfrecce
1-2
Gamba Osaka
10-02 15:00
FT
FK Vitebsk
0-3
FC Torpedo Zhodino
10-02 15:00
FT
Energetik-BGU Minsk
1-0
FC Minsk
10-02 15:15
FT
Opava
1-1
Jednota Banova
10-02 15:30
FT
Dinamo Minsk
3-2
FC Belshina Babruisk
10-02 16:00
FT
Tatran Presov
4-0
Spisska Nova Ves
10-02 16:00
FT
Slavia Kromeriz
0-0
Brno B
10-02 16:00
FT
Hlucin
1-1
Unie Hlubina
10-02 16:00
FT
FC Gomel
1-0
FK Bumprom
10-02 16:00
FT
Kiraly SZE
0-5
Csornai SE
10-02 16:00
FT
FK Kolin
2-4
Povltava FA
10-02 16:00
FT
DEAC
0-0
Tiszaujvaros
10-02 16:00
FT
SK Motorlet Praha
2-1
SK Cesky Brod
10-02 16:00
FT
Szolnoki MAV FC
7-0
Mezoturi AFC
10-02 16:00
FT
Dinamo Tbilisi II
1-1
FC Sioni Bolnisi
10-02 16:00
FT
Botev Vratsa
1-0
CSKA 1948 Sofia II
10-02 16:00
FT
Legia Warszawa B
0-0
Mazovia Minsk Mazowiecki
10-02 16:00
FT
Sokol
0-0
Neftekhimik Nizhnekamsk
10-02 16:00
FT
Benesov
0-0
Taborsko Akademie
10-02 16:00
FT
Obolon Kiev
1-1
Herfolge Boldklub Koge
10-02 16:10
FT
Spolana Neratovice
0-2
SK Zapy
10-02 16:15
FT
Preddie J
1-1
Banik Most-Sous
10-02 16:15
FT
FC Pisek
2-2
Marila Pribram
10-02 16:30
FT
Strogino Moscow
0-1
Arsenal Tula Youth
10-02 16:30
FT
Tatran LM
5-1
Stara Lubovna
10-02 16:30
FT
Paide Linnameeskond B
1-2
Tallinna FC Ararat TTU
10-02 16:30
FT
Bayern Munchen (Youth)
1-0
Slavia Prague B
10-02 16:30
FT
MSK Zilina B
1-4
Banik Ostrava B
10-02 17:00
FT
Neman Grodno
4-0
Naftan Novopolock
10-02 17:00
FT
Slovan Bratislava B
3-1
Hodonin Sardice
10-02 17:00
FT
FC Timisoara
0-0
ACS Dumbravita
10-02 17:00
FT
Qviding FIF
1-2
Ahlafors IF
10-02 17:00
FT
Vysocina jihlava
3-2
Slovan Rosice
10-02 17:00
FT
Tatabanya
0-0
RCO Agde
10-02 17:00
FT
Slovan Duslo Sala
4-1
Inter Bratislava
10-02 17:00
FT
Lisen
2-1
STK Samorin
10-02 17:00
FT
Hranice KUNZ
0-2
Povazska Bystrica
10-02 17:00
FT
Zaglebie Lubin B
1-0
Pardubice B
10-02 17:00
FT
Nagykanizsai TE 1866
2-0
Balatonfuredi FC
10-02 17:00
FT
Mohacs
1-0
Baja
10-02 17:00
FT
Sokol Brozany
2-2
Dukla Praha B
10-02 17:00
FT
Szekszard UFC
2-0
Bonyhad Volgyseg
10-02 17:00
FT
Sparta Praha B
2-0
Jablonec B
10-02 17:00
FT
Bekescsaba
4-0
FC Zalau
10-02 17:00
FT
Carina Gubin
1-2
Gornik Polkowice
10-02 17:00
FT
Sieradz
2-0
KS Pogon Nowe Skalmierzyce
10-02 17:00
FT
Hatvan
1-1
BKV Elore
10-02 17:00
FT
Stal Stalowa Wola
5-1
Avia Swidnik
10-02 17:00
FT
Ivancsa
1-2
putnok Vse
10-02 17:00
FT
Raca Bratislava
4-1
Tomasov
10-02 17:00
FT
FK Graffin Vlasim
4-3
FK MAS Taborsko
10-02 17:00
FT
Deutschlandsberger SC
0-2
Grazer AK
10-02 17:00
FT
Chrudim
2-2
Dukla Prague
10-02 17:00
FT
III.Keruleti TUE
0-0
ESMTK Budapest
10-02 17:00
FT
Glostrup FK
0-2
Greve Fodbold
10-02 17:00
FT
Chrobry Glogow
2-0
Gawin Sleza Wroclaw
10-02 17:00
FT
SK Slovan Varnsdorf
6-3
Usti nad Labem
10-02 17:00
FT
KS Legionovia Legionowo
0-0
Wisla Pulawy
10-02 17:00
FT
Sokol Tasovice
2-4
SC Znojmo
10-02 17:00
FT
FC Artmedia Petrzalka
2-4
SK Prostejov
10-02 17:00
FT
KSZO Ostrowiec
1-4
Czarni Polaniec
10-02 17:00
FT
Karlovy Vary Dvory
1-0
SK Petrin Plzen
10-02 17:00
FT
FV Offenburg
4-1
SV 08 Kuppenheim
10-02 17:00
FT
REAC
4-1
Epitok
10-02 17:00
FT
FK Pohronie
2-3
SKF Sered1
10-02 17:00
FT
FC Steaua Bucuresti
0-1
Alexandria
10-02 17:15
FT
FC Mynai
1-1
Metalist Kharkiv
10-02 17:15
FT
FC Torpedo Zhodino
2-0
Luki Energiya
10-02 17:30
FT
CSKA Sofia
1-0
Septemvri Sofia
10-02 17:30
FT
1Wisla Krakow
1-0
Gornik Leczna
10-02 17:30
FT
Skra Czestochowa
0-2
MKS Kluczbork
10-02 17:30
FT
Shakhter Soligorsk
2-1
FK Isloch Minsk
10-02 17:30
FT
Pitea IF
2-2
Bodens BK
10-02 17:30
FT
Warta Gorzów Wielkopolski
2-2
MKS Notec Czarnkow
10-02 17:30
FT
ND Gorica
2-0
Rukh Vynnyky
10-02 18:00
FT
Nove Sady
0-5
SSK Bilovec
10-02 18:00
FT
Astoria Walldorf
2-2
Rot-Weiss Walldorf
10-02 18:00
FT
AB Tarnby
1-3
Vanlose
10-02 18:00
FT
Odra Opole
2-1
GKS Katowice
10-02 18:00
FT
1Ruch Chorzow
0-0
GKS Jastrzebie
10-02 18:00
FT
Holstebro BK
0-3
VSK Arhus
10-02 18:00
FT
Ham-Kam
2-1
Lyngby
10-02 18:00
FT
Tekstilac
0-0
FK Backa Backa Palanka
10-02 18:00
FT
Bahlinger
2-2
TSG Balingen
10-02 18:00
FT
Korona II Kielce
1-5
Pogon Grodzisk Mazowiecki
10-02 18:00
FT
Degerfors IF
5-0
Orebro Syrianska IF
10-02 18:00
FT
Beech Sigit
1-3
Monori SE
10-02 18:00
FT
Paksi B
4-1
Kaposvar
10-02 18:00
FT
Wisla Krakow II
1-2
Sandecja Nowy Sacz
10-02 18:00
FT
Hegelmann Litauen
5-2
DFK Dainava Alytus
10-02 18:00
FT
Khust City
0-3
Prykarpattya Ivano Frankivsk
10-02 18:00
FT
Karkonosze Jelenia Gora
3-4
Miedz Legnica II
10-02 18:00
FT
LKS Nieciecza
1-1
Stal Rzeszow
10-02 18:00
FT
Chojniczanka Chojnice
0-0
Radunia Stezyca
10-02 18:00
FT
FK Znamya Noginsk
2-3
Baltika-BFU Kaliningrad
10-02 18:00
FT
Pogon Siedlce
1-0
Podlasie Biala Podlaska
10-02 18:00
FT
LKS Lomza
3-1
Wigry Suwalki
10-02 18:00
FT
Randers FC
2-0
IK Sirius FK
10-02 18:00
FT
Siegburger SV 04
3-2
Engers
10-02 18:10
FT
SC Gleisdorf
1-3
SV Oberwart
10-02 18:15
FT
Falkenberg
0-3
Varbergs BoIS FC
10-02 18:15
FT
Ferencvarosi TC B
0-2
Cigand SE
10-02 18:30
FT
Botev Plovdiv
0-0
FC Hebar Pazardzhik
10-02 18:30
FT
Slavia Kromeriz
0-3
TJ Start Brno
10-02 18:30
FT
OKS Stomil Olsztyn
1-2
Wikielec
10-02 18:30
FT
Zawisza Bydgoszcz SA
1-5
Olimpia Grudziadz
10-02 19:00
FT
FC Dunav Ruse
1-2
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
10-02 19:00
FT
TSV Steinbach Haiger
7-0
Eintracht Trier
10-02 19:00
FT
Ullensaker/Kisa IL
0-3
Skeid Oslo
10-02 19:00
FT
Nordsjaelland
3-0
Hacken
10-02 19:00
FT
Aland United (nữ)
0-3
AIK Solna (nữ)
10-02 19:00
FT
Brommapojkarna (nữ)
5-0
IK Uppsala (nữ)
10-02 19:00
FT
JK Tallinna Kalev (nữ)
2-1
Tallinna FC Ararat (nữ)
10-02 19:00
FT
Landskrona BoIS
3-2
Trelleborgs FF
10-02 19:00
FT
FK Makedonija Gjorce Petrov
1-1
KF Besa Doberdoll
10-02 19:00
FT
Suduva
0-0
BFC Daugavpils
10-02 19:00
FT
FK Chernomorets 1919 Burgas
0-0
Spartak Plovdiv
10-02 19:00
FT
Skovde AIK
0-1
FC Trollhattan
10-02 19:00
FT
Syrianska FC
4-0
Huddinge IF
10-02 19:00
FT
Podhale Nowy Targ
1-0
Rekord Bielsko-Biala
10-02 19:00
FT
Torns IF
2-1
IF Lodde
10-02 19:00
FT
Esbjerg
6-0
Midtjylland
10-02 19:00
FT
Eskilstuna United (nữ)
1-4
Orebro Soder (nữ)
10-02 19:00
FT
Chrobry Glogow
2-2
Swit Szczecin
10-02 19:00
FT
Askoe Oedt
0-2
LASK (Youth)
10-02 19:00
FT
Strommen
2-1
Follo
10-02 19:00
FT
SU Rebenland
3-3
SV Frauental
10-02 19:00
FT
Marek Dupnitza
3-0
Rilski sportist
10-02 19:00
FT
Beroe Stara Zagora
3-0
Spartak Pleven
10-02 19:00
FT
SpVg Schonnebeck
5-3
DJK Teutonia St.Tonis
10-02 19:00
FT
Znicz Pruszkow
1-2
KP Calisia Kalisz
10-02 19:00
FT
Skala Stryi
0-1
FC Victoria Mykolaivka
10-02 19:00
FT
1Pirin Blagoevgrad
1-0
Belasitsa Petrich2
10-02 19:00
FT
Middelfart G og
0-1
Skive IK
10-02 19:00
FT
Bulle
2-1
Bavois
10-02 19:00
FT
Blansko
2-4
Sokol Lanzho
10-02 19:00
FT
Fuzesgyarmati SK
2-1
Senyo Carnifex
10-02 19:00
FT
Szentlorinc SE
2-1
Bijelo Brdo
10-02 19:00
FT
Baerum SK
0-4
Frigg
10-02 19:00
FT
Metalac Gornji Milanovac
1-2
Borac Cacak
10-02 19:00
FT
Angelholms FF
3-0
Laholms FK
10-02 19:00
FT
1Strindheim IL
0-0
Tiller
10-02 19:15
FT
Breitenrain
2-4
Delemont
10-02 19:15
FT
Hammarby TFF
3-0
Enskede IK
10-02 19:30
FT
Jonkopings Sodra IF
3-0
Husqvarna
10-02 19:30
FT
IK Brage
0-2
Sandvikens IF
10-02 19:30
FT
Dinamo Brest
0-1
Dnepr Rohachev
10-02 19:30
FT
HNK Sibenik
3-1
NK Jarun
10-02 19:30
FT
FK Rinija Gostivar
3-1
FK Tikves Kavadarci
10-02 19:30
FT
Motor Lublin
3-2
Polonia Warszawa
10-02 19:40
FT
NK Orijent Rijeka
4-2
NK Grobnican
10-02 19:40
FT
Grorud
1-2
Moss
10-02 19:45
FT
Pitea IF (nữ)
2-0
Sunnana SK (nữ)
10-02 20:00
FT
TSV Neudrossenfeld
0-1
SpVgg Bayreuth
10-02 20:00
FT
Zorya
4-0
FC Pyunik
10-02 20:00
FT
Pelister Bitola
2-0
Vardar Negotino
10-02 20:00
FT
Schweinfurt 05 FC
1-1
Greuther Furth (Youth)
10-02 20:00
FT
Irtysh 1946 Omsk
3-0
Kompozit
10-02 20:00
FT
TJ Spartak Myjava(nữ)
2-1
Banik Ostrava (nữ)
10-02 20:00
FT
Hunfelder SV
2-1
FSV Frankfurt
10-02 20:00
FT
Bregalnica Stip
3-0
FK Kozuv
10-02 20:00
FT
FC Lauterach
0-6
FC Dornbirn 1913
10-02 20:00
FT
Wiener Viktoria
5-1
Stockerau
10-02 20:00
FT
Kristianstads DFF (nữ)
5-0
Malmo (nữ)
10-02 20:00
FT
Utsiktens BK
1-2
Orgryte
10-02 20:00
FT
Vaxjo (nữ)
3-1
IFK Norrkoping DFK (nữ)
10-02 20:00
FT
Nottingen
1-2
Freiberg
10-02 20:00
FT
Vasteras SK FK
5-0
Sollentuna United
10-02 20:00
FT
Helsingor
1-0
Helsingborg
10-02 20:00
FT
IFK Varnamo
3-1
Osters IF
10-02 20:00
FT
Melita FC Saint Julian
2-1
Senglea Athletic
10-02 20:00
FT
KSV Baunatal
2-3
Hessen Kassel
10-02 20:00
FT
Fgura United
1-0
Attard
10-02 20:00
FT
Mjondalen IF
4-0
Notodden FK
10-02 20:00
FT
Marienlyst
0-1
SfB Oure
10-02 20:00
FT
MSK Puchov
3-3
Brno
10-02 20:00
FT
Bayern Alzenau
3-2
FC 1906 Erlensee
10-02 20:00
FT
Neusiedl
4-0
SV Wienerberger
10-02 20:00
FT
Timok
2-1
FC Bdin Vidin
10-02 20:00
FT
SV Ilz
4-2
Allerheiligen
10-02 20:00
FT
Baltika Kaliningrad
3-1
Arsenal Tula
10-02 20:00
FT
Turkgucu Munchen
2-0
TSV Dachau 1865
10-02 20:20
FT
FC Liefering
3-0
FC Pinzgau Saalfelden
10-02 20:30
FT
FC Minsk
2-1
Smorgon FC
10-02 20:30
FT
Zadar
0-0
NK Dubrava Zagreb
10-02 20:30
FT
Skra Czestochowa
1-1
GKS Belchatow
10-02 20:30
FT
Waf Brigittenau
0-2
Team Wiener Linien
10-02 20:30
FT
NK Primorje
0-2
Rukh Vynnyky
10-02 20:30
FT
Bahlinger
3-1
ATSV Mutschelbach
10-02 20:30
FT
1Dinamo Minsk
2-1
Slavia Mozyr
10-02 20:30
FT
VfR Mannheim
1-3
FV Fortuna Heddesheim
10-02 21:00
FT
Ostersunds FK
2-1
Levanger FK
10-02 21:00
FT
Wexford (Youth)
4-4
Shelbourne
10-02 21:00
FT
Lysica Bodzentyn
8-2
Wisla Sandomierz
10-02 21:00
FT
Fakel
2-1
Ordabasy
10-02 21:00
FT
Orebro (nữ)
0-3
Djurgardens (nữ)
10-02 21:00
FT
VfB Hilden
1-3
Fortuna Koln II
10-02 21:00
FT
MOL Fehervar FC II
1-0
Dorogi FC
10-02 21:00
FT
Dnipro-1
1-0
Arkadag FK
10-02 21:00
FT
Trelleborgs FF (nữ)
2-3
Jitex DFF (nữ)
10-02 21:00
FT
MFK Lokomotiva Zvolen
0-1
Dolny Kubin
10-02 21:00
FT
Roa (nữ)
1-0
Aasane (nữ)
10-02 21:00
FT
Djurgardens
1-3
Viking
10-02 21:00
FT
GAIS
3-0
IK Oddevold
10-02 21:00
FT
FC Vaajakoski
4-2
JPS
10-02 21:00
FT
Halmstads
0-1
Sonderjyske
10-02 21:10
FT
Pogon Siedlce
2-2
KS Legionovia Legionowo
10-02 21:30
FT
LNZ Lebedyn
3-1
TJ Spartak Myjava
10-02 21:30
FT
VfB Stuttgart II
3-1
SG Sonnenhof Grossaspach
10-02 21:30
FT
Fremad Amager
2-3
BK Frem
10-02 00:00
FT
Corum Belediyespor
0-1
Umraniyespor
10-02 17:30
FT
Bodrumspor
0-0
Sakaryaspor1
10-02 20:00
FT
S.Urfaspor
0-1
Keciorengucu
10-02 00:00
FT
FK Velez Mostar
3-2
FK Tuzla City
10-02 19:00
FT
HSK Zrinjski Mostar
3-0
Slavija Sarajevo
10-02 19:00
FT
Jedinstvo Bihac
0-0
GOSK Gabela
10-02 21:00
FT
Posusje
2-0
Laktasi
10-02 00:00
FT
Adana Demirspor
1-3
Kasimpasa
10-02 20:00
FT
Karagumruk
2-0
Pendikspor
10-02 00:00
FT
Omonia Nicosia FC
3-1
Anorthosis Famagusta FC1
10-02 00:00
FT
AE Zakakiou
3-3
Othellos Athienou
10-02 00:00
FT
Fiorentina U20
1-0
Juventus U201
10-02 17:00
FT
Torino U20
1-0
Lazio U20
10-02 19:00
FT
Verona U20
3-4
Frosinone U20
10-02 19:00
FT
AC Milan U20
3-3
Sassuolo U20
10-02 21:00
FT
S.S.D. Monza 1912 Youth
2-2
Bologna U20
10-02 00:00
FT
Stal Mielec
2-1
Puszcza Niepolomice
10-02 02:30
FT
Ruch Chorzow
0-1
Legia Warszawa
10-02 21:00
FT
Cracovia Krakow
6-0
Radomiak Radom2
10-02 00:30
FT
2Hamburger SV
3-4
Hannover 96
10-02 00:30
FT
SV Wehen Wiesbaden
1-1
Nurnberg
10-02 19:00
FT
Magdeburg
1-0
St. Pauli
10-02 19:00
FT
Eintracht Braunschweig
2-0
Karlsruher SC
10-02 19:00
FT
Fortuna Dusseldorf
1-1
SV Elversberg
10-02 00:30
FT
SC Vahr Blockdiek
2-0
BTS Neustadt
10-02 01:30
FT
TSG Sprockhovel
0-1
SV Westfalia Rhynern
10-02 01:30
FT
SC Victoria Hamburg
2-1
FC Union Tornesch
10-02 01:30
FT
FC Suderelbe
1-1
USC Paloma
10-02 01:30
FT
FC Brunninghausen
0-3
1. FC Gievenbeck
10-02 01:30
FT
FC Oberneuland
0-2
Bremerhaven
10-02 19:00
FT
Tus Dassendorf
2-2
TuRa Harksheide
10-02 19:30
FT
FC Einheit Wernigerode
4-2
Hallen
10-02 20:00
FT
TuRa Bremen
1-3
KSV Vatan Sport Bremen
10-02 21:00
FT
Wattenscheid 09
0-0
Turkspor Dortmund
10-02 00:30
FT
SG Essen-Schonebeck (nữ)
4-4
RB Leipzig (nữ)
10-02 18:00
FT
Hoffenheim (nữ)
1-1
Werder Bremen (nữ)
10-02 20:00
FT
Koln (nữ)
0-5
Bayern Munchen (nữ)
10-02 01:00
FT
Valletta FC
0-1
Birkirkara FC
10-02 20:00
FT
Balzan FC
0-1
Santa Lucia
10-02 20:00
FT
Hibernians FC
0-2
Floriana F.C.
10-02 01:00
FT
CS Universitatea Craiova
2-2
Universitaea Cluj
10-02 19:00
FT
CSM Politehnica Iasi
0-0
FC Voluntari
10-02 01:00
FT
Viktoria koln
1-3
Borussia Dortmund (Youth)1
10-02 20:00
FT
SSV Ulm 1846
3-1
SV Waldhof Mannheim
10-02 20:00
FT
SC Verl
1-3
MSV Duisburg
10-02 20:00
FT
Preuben Munster
1-1
SV Sandhausen
10-02 20:00
FT
Jahn Regensburg
1-3
Rot-Weiss Essen
10-02 20:10
FT
Dynamo Dresden
7-2
VFB Lubeck1
10-02 01:00
FT
Hertha BSC Berlin Youth
0-2
VSG Altglienicke
10-02 19:00
FT
Rot-Weiss Erfurt
1-0
Berliner AK 07
10-02 19:00
FT
SV Babelsberg 03
0-1
Greifswalder FC
10-02 20:00
FT
Wegberg-Beeck
0-2
Bocholt FC
10-02 20:00
FT
Wiedenbruck
3-1
Fortuna Koln
10-02 20:00
FT
Alemannia Aachen
3-1
Rot-Weiss Oberhausen
10-02 20:00
FT
1SV Lippstadt
1-2
Gutersloh
10-02 20:00
FT
SC Paderborn 07 II
2-2
Rot-Weiss Ahlen
10-02 20:00
FT
SV Rodinghausen
0-4
Wuppertaler
10-02 20:00
FT
Schalke 04 (Youth)
2-0
Monchengladbach AM.
10-02 20:00
FT
SSVg Velbert
0-5
Fortuna Dusseldorf (Youth)
10-02 20:00
FT
Chemnitzer
1-4
Energie Cottbus
10-02 21:00
FT
FC Kilia Kiel
1-1
SSV Jeddeloh
10-02 01:00
FT
Oliveirense
1-2
SCU Torreense
10-02 18:00
FT
Viseu
1-0
Penafiel
10-02 21:00
FT
Nacional da Madeira
3-2
Vilaverdense
10-02 01:00
FT
Brondby IF
1-3
IFK Goteborg
10-02 01:00
FT
Stjarnan Gardabaer (nữ)
1-2
Vikingur Reykjavik (nữ)
10-02 01:00
FT
USA (nữ) U17
7-1
Haiti (nữ) U17
10-02 04:00
FT
Mexico (nữ) U17
1-1
Canada (nữ) U17
10-02 01:00
FT
RCP Valverdeno
2-1
CP Montehermoso
10-02 01:30
FT
UD Poblense
4-3
Llosetense
10-02 01:45
FT
1Pamplona
4-2
Beti Kozkor KE
10-02 02:30
FT
CD Arnedo
0-3
Vianes1
10-02 03:30
FT
Teror
0-1
Las Palmas Atletico
10-02 04:00
FT
CD Buzanada
1-1
Marino
10-02 04:00
FT
UD Tamaraceite
3-2
Arucas CF
10-02 18:00
FT
Pasaia KE
1-2
Leioa
10-02 20:20
FT
Sevilla C
2-0
Ceuta B
10-02 22:00
FT
CF Peralada
1-0
UE Rapitenca
10-02 22:00
FT
1Alcorcon B
1-1
CF Trival Valderas
10-02 01:30
FT
Nimes
1-0
Avranches
10-02 01:30
FT
Red Star FC 93
2-0
Martigues
10-02 01:30
FT
1Versailles 78
0-0
Le Mans
10-02 01:30
FT
Dijon
1-1
Chateauroux
10-02 01:30
FT
Epinal
3-1
Cholet So
10-02 01:30
FT
Marignane Gignac
1-1
Villefranche
10-02 01:30
FT
FC Bergerac
0-0
Libourne Saint Seurin
10-02 01:30
FT
Granville
2-2
Boulogne
10-02 01:30
FT
Neuchatel Xamax
0-1
Bellinzona
10-02 02:15
FT
Schaffhausen
1-1
Thun
10-02 02:15
FT
FC Sion
4-1
Baden1
10-02 01:30
FT
Deinze U21
3-0
RWD Molenbeek U21
10-02 01:30
FT
AS Eupen U21
4-0
FCV Dender EH U21
10-02 02:00
FT
FC Liege Reserves
1-0
Lierse U21
10-02 01:30
FT
Real FC
4-1
Ceilandense
10-02 01:30
FT
Ladies Genk B (nữ)
0-7
Oud Heverlee Leuven (nữ)
10-02 20:30
FT
Club Brugge (nữ)
0-0
Racing Genk (nữ)
10-02 20:30
FT
Zulte Waregem VV (nữ)
2-2
KV Mechelen (nữ)
10-02 01:50
FT
Etoile Nouakchott
0-1
Star Arafat
10-02 02:00
FT
RKC Waalwijk
2-0
NEC Nijmegen
10-02 02:00
FT
Arsenal U21
1-1
Leeds United U21
10-02 02:00
FT
Aston Villa U21
2-1
Everton U21
10-02 02:00
FT
Fulham U21
1-2
Blackburn Rovers U21
10-02 02:00
FT
West Ham U21
0-2
Chelsea U21
10-02 02:30
FT
Brighton U21
2-0
Norwich City U21
10-02 02:00
FT
Portuguesa FC
0-1
Academia Puerto Cabello
10-02 02:00
FT
Jong PSV Eindhoven (Youth)
3-0
Emmen
10-02 02:00
FT
Roda JC
4-1
Dordrecht
10-02 02:00
FT
SC Telstar
3-2
Helmond Sport
10-02 02:00
FT
NAC Breda
2-2
FC Eindhoven
10-02 02:00
FT
De Graafschap
0-2
Willem II
10-02 02:00
FT
Grotta Seltjarnarnes
1-2
Grindavik
10-02 03:00
FT
Fram Reykjavik
3-2
Fylkir
10-02 21:00
FT
Keflavik
2-2
Vestri
10-02 02:00
FT
KMSK Deinze
0-0
Patro Eisden
10-02 02:00
FT
Francs Borains
2-2
Club Brugge Ⅱ
10-02 02:30
FT
Greenock Morton
2-1
Motherwell
10-02 22:00
FT
Aberdeen
2-0
Bonnyrigg Rose
10-02 02:30
FT
2Briton Ferry Athletic
3-4
Cambrian Clydach1
10-02 02:30
FT
Llanelli
4-0
Abergavenny
10-02 03:00
FT
Llanidloes Town
0-2
Gresford
10-02 19:00
FT
Pontardawe Town
2-3
Afan Lido
10-02 19:00
FT
Baglan Dragons
1-0
Taffs Well
10-02 19:00
FT
Goytre Utd
2-6
Ammanford
10-02 19:00
FT
Llantwit Major
3-2
Abertillery Bluebirds
10-02 21:00
FT
Carmarthen
1-1
Caerau Ely
10-02 21:00
FT
1Porthmadog
2-3
Llandudno
10-02 21:00
FT
Airbus UK Broughton
6-0
Prestatyn Town FC
10-02 21:00
FT
Bangor 1876
2-0
Caersws
10-02 21:00
FT
Buckley Town
1-2
Denbigh Town
10-02 21:00
FT
Chirk AAA
1-2
Ruthin Town FC
10-02 21:00
FT
Holywell
1-0
Flint
10-02 02:30
FT
Eendracht Aalst
1-0
Zulte-Waregem II
10-02 02:30
FT
Hades
1-3
KFC Houtvenne2
10-02 02:30
FT
Levante
0-0
Leganes
10-02 02:30
FT
Cruzeiro
3-0
CA Patrocinense
10-02 02:30
FT
Serra Branca EC
1-1
Campinense
10-02 02:30
FT
Como
1-0
Brescia
10-02 20:00
FT
Cittadella
1-2
Parma
10-02 20:00
FT
1Cremonese
1-1
A.C. Reggiana 1919
10-02 20:00
FT
Feralpisalo
1-2
Palermo
10-02 20:00
FT
Modena
1-1
Cosenza Calcio 19141
10-02 20:00
FT
1SudTirol
0-3
Venezia
10-02 02:30
FT
Red Bull Salzburg
1-1
Sturm Graz
10-02 02:45
FT
Sint-Truidense
1-0
Kortrijk
10-02 02:45
FT
Newry City
1-1
Ballymena United
10-02 02:45
FT
Larne FC
2-0
Loughgall FC
10-02 02:45
FT
Carrigaline United
0-2
University College Cork
10-02 02:45
FT
Malahide United
1-0
Kilbarrack United
10-02 02:45
FT
Bishop·s Cleeve
0-2
Bristol Manor Farm
10-02 02:45
FT
New Salamis
3-2
Grays Athletic
10-02 02:45
FT
Bala Town F.C.
0-1
The New Saints
10-02 02:45
FT
Haverfordwest County
1-1
Pontypridd1
10-02 03:00
FT
Aberystwyth Town
0-1
Colwyn Bay
10-02 19:45
FT
1Pen-y-Bont FC
2-2
Barry Town United
10-02 21:30
FT
1UWIC Inter Cardiff
2-2
Caernarfon
10-02 21:30
FT
Newtown AFC
2-3
Connahs Quay Nomads FC
10-02 02:45
FT
Gubbio
4-0
Pescara
10-02 02:45
FT
Mantova
2-1
Triestina
10-02 02:45
FT
Pontedera
1-1
Arezzo
10-02 02:45
FT
Rimini
0-2
Cesena
10-02 02:45
FT
Sestri Levante
1-0
Perugia1
10-02 02:45
FT
1Spal
1-0
Recanatese
10-02 02:45
FT
Bangor FC
3-1
Ards FC
10-02 03:00
FT
UTC Cajamarca
4-0
Univ.Cesar Vallejo
10-02 07:00
FT
Cienciano
2-2
Sporting Cristal
10-02 03:00
FT
1Mons Calpe SC
2-0
Manchester 62 FC1
10-02 03:00
FT
Reims (nữ)
0-3
Montpellier (nữ)
10-02 19:30
FT
Bordeaux (nữ)
2-6
Paris FC (nữ)
10-02 20:30
FT
Guingamp (nữ)
3-1
Fleury 91 (nữ)
10-02 20:30
FT
Lille (nữ)
3-3
Le Havre (nữ)
10-02 20:30
FT
RC Saint Etienne (nữ)
2-0
Dijon w
10-02 03:00
FT
1Ferrocarril Midland
0-1
Los Andes1
10-02 06:30
FT
Argentino de Merlo
1-2
Club Atletico Acassuso
10-02 03:00
FT
Limavady United
2-0
Warrenpoint Town1
10-02 21:00
FT
1Banbridge Town
1-3
Portstewart
10-02 03:15
FT
Estrela da Amadora
3-0
Portimonense
10-02 03:30
FT
Tigres Zipaquira
0-0
Deportes Quindio
10-02 04:00
FT
1Cucuta
2-1
Barranquilla FC2
10-02 04:00
FT
Corsarios de Campeche
0-1
Zorros FC
10-02 04:00
FT
CD Halcones de Rayon
1-1
CD FC Cuervos Blancos
10-02 05:15
FT
Club Atletico Toltecas FC
0-4
Tuzos Pachuca
10-02 08:00
FT
Grupo Sherwood
1-0
Deportivo Metepec
10-02 04:15
FT
2 de Mayo PJC
3-0
Sol de America
10-02 06:45
FT
Sportivo Trinidense
1-3
Tacuary
10-02 04:30
FT
Chapadinha FC
1-1
Pinheiro AC
10-02 05:00
FT
Club Atlético Unión
1-3
Newells Old Boys
10-02 05:00
FT
Estudiantes La Plata
2-0
Club Atletico Tigre1
10-02 07:15
FT
Velez Sarsfield
3-1
Gimnasia La Plata1
10-02 07:15
FT
Racing Club
4-1
San Lorenzo
10-02 05:00
FT
Sport Club do Recife
3-1
Treze Campina Grande PB
10-02 05:00
FT
Plaza Amador Reserves
2-1
Potros Del Este Reserves1
10-02 05:10
FT
Ferrol Carril Oeste
0-2
Chacarita juniors
10-02 05:15
FT
Boavista S.C.
2-2
Portuguesa RJ
10-02 05:30
FT
Tocantinopolis
2-1
Bela Vista TO
10-02 06:00
FT
Poza Rica
2-0
Huracanes Izcalli FC
10-02 07:00
FT
Estudiantes Tecos
1-1
U.A. Zacatecas
10-02 08:00
FT
Club Petroleros de Salamanca
1-1
Halcones de Zapopan
10-02 08:30
FT
Calor de San Pedro
0-1
CD Alacranes de Durango
10-02 09:00
FT
Chihuahua FC
2-0
Universidad Guadalajara II1
10-02 06:00
FT
American Samoa (nữ)
1-7
Solomon Islands (nữ)
10-02 07:00
FT
Tonga (nữ)
2-1
Vanuatu (nữ)
10-02 09:00
FT
Papua New Guinea (nữ)
3-4
Fiji (nữ)
10-02 11:00
FT
Samoa (nữ)
0-6
nữ New Zealand
10-02 06:00
FT
1Saint Louis Athletica (nữ)
3-5
Cruz Azul (nữ)
10-02 06:00
FT
Chivas Guadalajara (nữ)
10-2
Santos Laguna (nữ)1
10-02 06:00
FT
Toluca (nữ)
0-7
Tigres (nữ)
10-02 08:00
FT
Pachuca (nữ)
0-1
Leon (nữ)
10-02 08:00
FT
Unam Pumas (nữ)
2-3
Monterrey (nữ)
10-02 06:00
FT
Kindermann (nữ)
3-1
Fluminense RJ (nữ)
10-02 06:00
FT
Floresta CE
0-0
Barbalha
10-02 06:05
FT
Leones Negros
2-0
Cancun FC1
10-02 06:10
FT
Jaguares de Cordoba
1-0
Aguilas Doradas
10-02 08:20
FT
Deportivo Cali
4-0
Boyaca Chico
10-02 06:45
FT
Tijuana U23
4-0
Queretaro U23
10-02 08:00
FT
Mazatlan FC
2-0
Atlas1
10-02 10:10
FT
Club Tijuana
1-1
Queretaro FC
10-02 08:15
FT
Avondale U23
3-2
Dandenong City U23
10-02 10:00
FT
South Melbourne U23
3-2
Melbourne Knights U23
10-02 11:00
FT
Green Gully U23
4-2
Moreland City U23
10-02 12:00
FT
Altona Magic U23
2-2
Heidelberg United U23
10-02 12:00
FT
Altona Magic U23
2-2
Heidelberg United U23
10-02 12:30
FT
Dandenong Thunder U23
2-2
Hume City U23
10-02 16:00
FT
Port Melbourne U23
1-1
St Albans Saints U23
10-02 09:00
FT
nữ Costa Rica
0-4
OL Reign Reign (nữ)
10-02 16:00
FT
Romania U17
4-1
Moldova U17
10-02 18:00
FT
Germany U17
0-7
Spain U17
10-02 18:30
FT
U19 Hy Lạp
1-2
U19 Thổ Nhĩ Kỳ
10-02 19:00
FT
Czech Republic U17
0-1
Sweden U17
10-02 22:00
FT
Poland U17
3-0
Norway U17
10-02 11:15
FT
Avondale FC
4-3
Dandenong City SC
10-02 14:00
FT
Port Melbourne
0-0
St Albans Saints
10-02 14:15
FT
Altona Magic
0-1
Heidelberg United
10-02 15:00
FT
Dandenong Thunder
1-2
Hume City
10-02 11:45
FT
Wellington Phoenix
2-0
Western United FC
10-02 13:30
FT
Melbourne Victory
0-1
FC Macarthur
10-02 14:00
FT
Brisbane Roar
5-1
Melbourne City
10-02 15:45
FT
Central Coast Mariners
1-3
Sydney FC
10-02 12:00
FT
Port Moresby Strikers
0-2
Hekari Souths United FC
10-02 12:00
FT
Port Moresby Strikers
0-2
Hekari Souths United FC
10-02 12:30
FT
Langwarrin U23
1-2
Bentleigh Greens U23
10-02 12:45
FT
Gold Coast United
6-1
Moreton City II
10-02 12:45
FT
Caboolture FC
3-2
Redlands United FC
10-02 14:00
FT
Gold Coast Knights
4-0
SWQ Thunder
10-02 15:15
FT
Rochedale Rovers
1-2
Logan Lightning
10-02 13:00
FT
Peninsula Power (nữ)
3-5
Mitchelton (nữ)
10-02 14:00
FT
FQ QAS (nữ)
0-4
Sunshine Coast Wanderers FC (nữ)
10-02 13:00
FT
Central Coast Mariners (nữ)
1-1
Melbourne Victory (nữ)
10-02 13:30
FT
Melbourne City (nữ)
0-0
Sydney FC (nữ)
10-02 18:30
FT
Perth Glory (nữ)
2-2
Canberra United (nữ)
10-02 13:30
FT
Caroline Springs George Cross
3-2
Melbourne Heart (Youth)
10-02 15:00
FT
Langwarrin
3-0
Bentleigh greens
10-02 14:00
FT
Naivas FC
3-4
Rainbow FC Gambia
10-02 17:10
FT
Mulembe United
1-0
Darajani Gogo
10-02 15:00
FT
Golden Arrows Reserves
2-0
Cape Town Spurs Reserves
10-02 15:00
FT
2Richards Bay FC Reserves
1-3
Chippa United Reserves
10-02 15:00
FT
Moroka Swallows Reserves
0-0
Cape Town City FC Reserves
10-02 17:00
FT
TS Galaxy Reserves
0-0
Stellenbosch FC Reserves
10-02 19:00
FT
Supersport United Reserves
1-0
Kaizer Chiefs Reserves
10-02 15:45
FT
2Gadna Tel Aviv U19
2-1
Hapoel Ramat Gan U191
10-02 16:00
FT
Hapoel Nof HaGalil U19
2-1
Maccabi Herzliya U19
10-02 17:00
FT
1Hapoel Haifa U19
0-2
Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19
10-02 17:10
FT
Ashdod MS U19
2-1
Hapoel Beer Sheva U19
10-02 17:15
FT
Maccabi Tel Aviv Shachar U19
0-2
Hapoel Nir Ramat Hasharon U19
10-02 17:20
FT
Maccabi Haifa U19
3-0
Hapoel Raanana Roei U19
10-02 18:30
FT
Hapoel Kfar Saba U19
1-1
Maccabi Petach Tikva U19
10-02 18:30
FT
Hapoel Tel Aviv U19
1-0
Bnei Yehuda Tel Aviv U19
10-02 21:00
FT
Hapoel Kiryat Shmona U19
1-1
Maccabi Netanya U19
10-02 16:00
FT
Hua Hin Maraleina
8-0
Chainat United
10-02 16:00
FT
SURANAREE BLACK CAT FC
3-1
Ubon Krua Napat FC
10-02 16:00
FT
Udon United
2-1
Rasi Salai United
10-02 16:00
FT
NS See Khwae City
0-0
Kong Krailas United
10-02 16:00
FT
Surat Thani City
2-3
Pattani
10-02 16:00
FT
Kasem Bundit University FC
4-1
Nonthaburi
10-02 16:00
FT
Prachinburi City
0-1
Pattaya City
10-02 16:00
FT
Royal Thai Air Force FC
1-1
North Bangkok College
10-02 16:00
FT
Trang FC
1-0
Narathiwat FC
10-02 16:00
FT
Samut Prakan FC
0-3
Bangkok
10-02 16:00
FT
Thonburi United FC
4-0
Royal Thai Army FC
10-02 16:10
FT
Assumption Thonburi
0-1
Thap Luang United
10-02 17:00
FT
Khonkaen Mordindang FC
1-6
Mahasarakham United FC
10-02 17:00
FT
Navy FC
1-1
RBRU CHANTHABURI UNITED
10-02 18:00
FT
Phitsanulok FC
2-0
Phayao FC
10-02 18:00
FT
Ranong FC
1-0
MH Nakhonsi
10-02 16:00
FT
Panserraikos U19
1-0
Panathinaikos U19
10-02 16:30
FT
PAS Lamia U19
0-2
Asteras Tripolis U19
10-02 17:00
FT
Panaitolikos U19
1-2
Atromitos U191
10-02 17:45
FT
PAS Giannina U19
2-1
Aris Thessaloniki U19
10-02 20:00
FT
AE Kifisias U19
1-0
Volos Nps U19
10-02 16:00
FT
Chittagong Abahani
2-1
Sheikh Russel KC
10-02 16:00
FT
Bangladesh Police Club
0-3
Bashundhara Kings
10-02 16:00
FT
1Sheikh Jamal
1-0
Fortis Limited
10-02 16:00
FT
1Manisa Belediyespor U19
2-0
Keciorengucu U19
10-02 16:00
FT
Goztepe U19
1-0
Bursaspor U19
10-02 16:00
FT
Bodrumspor U19
2-2
Adanaspor U19
10-02 16:00
FT
Altay Spor KulubuU19
2-4
Umraniyespor U19
10-02 16:10
FT
Bayrampasa U19
0-1
Bandirmaspor U19
10-02 16:00
FT
Bagcilar Evrenspor (nữ)
0-0
Samsun Yabancilar Pazari (nữ)
10-02 16:00
FT
Giresun Sanayispor (nữ)
2-0
Konya Idman Yurdu (nữ)
10-02 16:00
FT
1Telsizspor (nữ)
1-1
Soma Zaferspor (nữ)
10-02 16:00
FT
Horozkent SK (nữ)
3-0
Dudulluspor (nữ)
10-02 16:00
FT
Bnei Sakhnin U19
2-1
Hapoel Hadera U19
10-02 16:30
FT
Sports Odisha (nữ)
0-1
Kickstart Karnataka FC (nữ)
10-02 17:00
FT
Perth RedStar
1-0
Balcatta FC
10-02 17:00
FT
Olympic Kingsway SC
1-0
Western Knights
10-02 19:00
FT
Armadale SC
4-2
Inglewood United
10-02 17:00
FT
Reggiana U20
3-0
Udinese U201
10-02 17:00
FT
Monopoli Youth
0-0
Crotone U191
10-02 17:00
FT
Palermo U20
0-0
Spezia U20
10-02 17:00
FT
Ternana u20
1-1
Sha LAN U19
10-02 17:00
FT
Bari U19
1-4
Napoli Youth
10-02 17:15
FT
Cesena U20
4-1
Cosenza Calcio Youth
10-02 20:30
FT
Padova U19
2-0
FeralpiSalo Youth2
10-02 20:30
FT
Renate U19
1-1
Vicenza U20
10-02 20:30
FT
AlbinoLeffe Youth
3-1
Cittadella U20
10-02 20:30
FT
Pisa U19
2-1
Virtus Entella U20
10-02 20:30
FT
Ascoli Youth
3-0
Pescara Youth
10-02 20:30
FT
Alessandria Youth
0-4
US Cremonese U20
10-02 20:30
FT
Brescia U20
0-2
Spal U19
10-02 20:30
FT
Benevento (Youth)
5-1
Perugia Youth
10-02 17:00
FT
1Posta Rangers
0-0
Kenya Police FC
10-02 19:00
FT
Bandari
0-1
Nairobi Star City
10-02 20:00
FT
Gor Mahia
0-0
Ulinzi Stars Nakuru
10-02 17:00
FT
Dianella White Eagles
1-1
Joondalup City
10-02 17:00
FT
Curtin Univ SC
1-2
UWA-Nedlands FC
10-02 19:00
FT
1Forrestfield United
1-3
Kingsley Westside
10-02 17:00
FT
Carl Zeiss Jena U19
0-1
Hamburger SV U19
10-02 17:00
FT
Ingolstadt U19
1-0
Karlsruher SC U19
10-02 19:00
FT
St. Pauli U19
2-1
Hansa Rostock U191
10-02 19:00
FT
Nurnberg U19
0-2
TSV 1860 Munchen U19
10-02 19:00
FT
VfL Wolfsburg U19
2-4
RB LeipzigU191
10-02 19:00
FT
Bayern Munchen U19
3-1
FC Heidenheim U191
10-02 19:00
FT
1Greuther Furth U19
6-4
Augsburg U19
10-02 19:00
FT
Eintracht Braunschweig U19
3-2
Dynamo Dresden U191
10-02 20:00
FT
2SV Meppen U19
1-2
Hannover 96 U19
10-02 17:00
FT
1Casertana U19
0-2
Ancona U211
10-02 18:00
FT
Trento U19
2-2
Arezzo U19
10-02 20:30
FT
Monterosi Tuscia U19
4-1
Sorrento U191
10-02 20:30
FT
Vis Pesaro U19
4-3
Juve Stabia U19
10-02 20:30
FT
Pro Vercelli U19
3-0
US Pergolettese U19
10-02 20:30
FT
Avellino U19
3-0
Foggia U19
10-02 20:30
FT
1SS Turris Calcio U19
1-2
Latina U19
10-02 20:30
FT
Virtus Francavilla U19
1-0
Audace Cerignola U19
10-02 17:00
FT
Holstein Kiel U17
3-2
Dynamo DresdenU17
10-02 18:30
FT
Jahn Regensburg U17
1-1
Nurnberg U17
10-02 19:30
FT
FC IngolstadtU17
3-0
Karlsruher SC U17
10-02 17:30
FT
Cadiz U19
2-1
Calavera CF U19
10-02 17:30
FT
Elche U19
1-0
Valencia U19
10-02 18:00
FT
Eibar U19
0-0
CD Alaves U19
10-02 18:00
FT
Espanyol U19
4-0
Mercantil U19
10-02 18:00
FT
CD San Francisco U19
1-0
EF Gava U19
10-02 18:00
FT
AD Huracan U19
1-0
Union Viera CF U19
10-02 18:00
FT
Real Madrid U19
2-0
UD San Sebastian Reyes U19
10-02 18:00
FT
Albacete U19
1-1
Alboraya U19
10-02 18:30
FT
1CF Alhendin Balompie U19
3-1
Melilla U191
10-02 18:30
FT
Arucas CF U19
3-2
CD Atletico Paso U19
10-02 18:30
FT
Santutxu U19
0-1
UDC Txantrea U191
10-02 18:30
FT
Levante U19
2-1
Real Murcia U19
10-02 18:40
FT
Real Betis U19
2-0
Sporting Atletico U19
10-02 19:30
FT
1Leioa U19
2-0
Cultural de Durango U19
10-02 21:45
FT
1Sporting Gijon U19
0-0
Racing Santander U19
10-02 17:30
FT
Dordrecht Reserve
1-4
NAC U211
10-02 17:50
FT
Al-Hudod
0-0
Zakho1
10-02 20:30
FT
Duhok
1-0
Al Qasim Sport Club
10-02 20:30
FT
Al Talaba
2-3
Naft Al Junoob
10-02 18:00
FT
Churchill Brothers
1-1
Namdhari FC1
10-02 20:30
FT
Aizawl FC
0-0
Mohammedan SC
10-02 18:00
FT
Bursaspor
1-1
Halide Edip Adivarspor1
10-02 18:00
FT
Cordoba (nữ)
4-0
Valencia B (nữ)
10-02 18:00
FT
UD Granadilla Tenerife Sur B (nữ)
3-0
Levante B (nữ)
10-02 18:00
FT
Al futowa
0-1
Al-Karamah
10-02 18:00
FT
Vizela U19
4-2
Pacos Ferreira U19
10-02 22:00
FT
Merelinense U19
6-1
Braganca U19
10-02 18:00
FT
GKS Gornik Leczna (nữ)
2-1
AZS UJ Krakow (nữ)
10-02 18:00
FT
Deportivo La Coruna W
2-0
CDEF Logrono (nữ)
10-02 18:00
FT
Aliaga FUTBOL AS
2-0
Karabuk Idman
10-02 18:00
FT
Tepecik Bld
0-1
Osmaniyespor
10-02 18:00
FT
Turgutluspor
1-0
Karsiyaka
10-02 18:00
FT
Kepez Belediyespor
1-0
EdirnesporGenclik
10-02 18:00
FT
Customs Department FC
0-0
Krabi FC
10-02 18:00
FT
1Suphanburi FC
2-1
Chainat FC
10-02 18:30
FT
Ayutthaya United
1-2
Rayong FC
10-02 19:00
FT
Phrae United FC
1-0
Samut Prakan City
10-02 18:00
FT
Levante Las Planas (nữ)
1-1
Eibar (nữ)
10-02 18:00
FT
Real Muja FC (nữ)
0-3
Ravia Angels FC (nữ)
10-02 20:00
FT
Stages Queens FC (nữ)
8-2
Blanco FC (nữ)
10-02 20:00
FT
Soccer Ambassadors FC (nữ)
2-2
Senior Pros FC (nữ)1
10-02 18:00
FT
Gil Vicente FC (nữ)
0-2
Racing Power (nữ)
10-02 18:00
FT
SF Damaiense (nữ)
0-0
Sporting CP (nữ)
10-02 18:30
FT
Khonkaen United
1-0
Chonburi Shark FC
10-02 19:00
FT
Prachuap Khiri Khan
1-1
BG Pathum United
10-02 20:00
FT
1Nakhon Pathom FC
0-1
Ratchaburi FC
10-02 18:30
FT
Northeast United
3-2
East Bengal
10-02 21:00
FT
ATK Mohun Bagan
2-0
Hyderabad FC
10-02 18:30
FT
Varda SE
0-2
Videoton Puskas Akademia
10-02 21:00
FT
MTK Hungaria
0-2
Fehervar Videoton
10-02 18:45
FT
Volos 2004 (nữ)
1-1
Seirines Grevenon (nữ)
10-02 19:00
FT
KF Fushe Kosova
1-1
Gjilani
10-02 19:00
FT
KF Drita Gjilan
0-1
KF Llapi
10-02 19:00
FT
NK Olimpija Ljubljana
2-2
NK Rogaska
10-02 21:00
FT
Domzale
1-3
NK Bravo
10-02 19:00
FT
Queens Park R U21
2-2
Bristol City U21
10-02 19:00
FT
Leicester City (nữ)
6-2
Birmingham (nữ)
10-02 19:00
FT
Adama City
1-1
Fasil Kenema
10-02 19:00
FT
Al-Orubah Youths
1-3
Al-Fath (Youth)
10-02 19:15
FT
Al Raed (Youth)
2-1
Al Ahli Jeddah (Youth)
10-02 19:25
FT
Al Khaleej Youths
1-2
Al-Shabab (Youth)
10-02 19:25
FT
Al-Qadasiya (Youth)
2-1
Al-Faisaly Harmah Youth
10-02 19:25
FT
Al-Ettifaq (Youth)
3-3
Al Hazm Youths
10-02 19:30
FT
Al-Jeel Youths
2-3
Al-Nasr (Youth)
10-02 19:45
FT
Al-Hilal (Youth)
2-1
Al-Taawon Youths
10-02 19:00
FT
Harju JK Laagri
2-2
JDFS Alberts1
10-02 19:00
FT
Northern Dynamo FC
2-4
Cote d'Or
10-02 19:00
FT
Dijon U19
3-2
Lyon U191
10-02 20:00
FT
Montpellier U19
3-0
Bastia U19
10-02 20:00
FT
Brest Stade U19
2-1
Guingamp U19
10-02 20:30
FT
Nice U19
1-0
Marseille U19
10-02 19:00
FT
FK Zeleznicar Pancevo
2-2
Novi Pazar
10-02 20:00
FT
Habitpharm Javor
0-1
Partizan Belgrade1
10-02 21:00
FT
Vojvodina Novi Sad
1-1
Mladost Lucani
10-02 19:10
FT
Bugesera (nữ)
0-1
ES Mutunda (nữ)
10-02 19:10
FT
Inyemera WFC (nữ)
1-0
Rayon Sports (nữ)
10-02 19:10
FT
Rambura (nữ)
2-3
Indahangarwa WFC (nữ)
10-02 20:00
FT
Kamonyi FC (nữ)
1-1
Fatima (nữ)
10-02 19:15
FT
Salam Zgharta
2-0
AL egtmaaey trablos
10-02 19:15
FT
Sporting Club Beirut
2-0
Nahda Barelias1
10-02 19:30
FT
CF Extremadura (nữ)
2-0
CD Samper (nữ)1
10-02 21:30
FT
Arratia CD (nữ)
4-0
San Ignacio (nữ)
10-02 21:45
FT
Sporting Gijon II (nữ)
0-1
Victoria FC Santiago (nữ)
10-02 19:30
FT
Katwijk
0-1
Quick Boys
10-02 20:30
FT
ACV Assen
1-3
HHC Hardenberg
10-02 20:30
FT
Almere City Youth
6-1
FC Lisse
10-02 20:30
FT
Excelsior Maassluis
0-3
Koninklijke HFC
10-02 19:30
FT
KS Bylis
3-1
Apolonia Fier
10-02 19:30
FT
Flamurtari
4-2
Burreli
10-02 19:30
FT
KS Korabi Peshkopi
1-2
FK Vora
10-02 19:30
FT
Tomori berat
1-3
KS Elbasani
10-02 19:30
FT
Ahi Acre
1-0
FC Achva Kfar Manda
10-02 19:45
FT
Hapoel Bnei Biina
0-3
Hapoel Ironi Arraba
10-02 19:30
FT
Egnatia
0-0
KF Laci
10-02 19:30
FT
SV Essling
1-4
SV Donau
10-02 20:00
FT
Asil Lysi
2-1
Dignis Yepsonas
10-02 20:00
FT
1E.N.Paralimniou
2-1
Omonia 29is Maiou
10-02 20:00
FT
Ermis Aradippou
0-2
Akritas Chloraka
10-02 20:00
FT
Olympiakos Nicosia FC
2-2
Omonia Aradippou
10-02 20:00
FT
ENAD Polis
0-1
PAEEK
10-02 20:00
FT
Agia Napa
2-2
Peyia 2014
10-02 20:00
FT
Vasco Da Gama(nữ)
0-1
Botafogo (nữ)
10-02 20:00
FT
Amagaju
2-1
AS Kigali
10-02 20:00
FT
Gorilla FC
0-1
Kiyovu FC
10-02 20:00
FT
Etincelles
1-1
Etoile de LEst
10-02 20:00
FT
South Africa (nữ) U17
0-0
Ethiopia U17 (nữ)
10-02 20:00
FT
Jerba Midoun
1-0
E. M. Mahdia
10-02 20:00
FT
1Oceano Kerkennah
0-0
CO Sidi Bouzid
10-02 20:00
FT
SC Moknine
3-2
AS Gabes
10-02 20:00
FT
Maccabi Tel Aviv
1-1
Hapoel Bnei Sakhnin FC
10-02 20:00
FT
Ajax Amsterdam (nữ)
4-0
Feyenoord Rotterdam (nữ)
10-02 20:00
FT
ADO Den Haag (nữ)
2-0
AZ Alkmaar (nữ)
10-02 20:00
FT
LLB Academic
1-1
Romania Inter Star
10-02 20:00
FT
Ludogorets Razgrad
1-1
CSKA 1948 Sofia1
10-02 20:00
FT
Omonia Psevda
2-1
Aspis Pylas
10-02 20:00
FT
Kedros Ayia Marina Skylloura
0-1
APEA Akrotiriou
10-02 20:00
FT
SV Empor Berlin
0-3
Berliner SC
10-02 20:00
FT
Etoile Metlaoui
0-0
US Tataouine
10-02 20:00
FT
AWC Wijchen
0-3
SteDoCo
10-02 20:00
FT
Express FC
3-4
Kampala City Council FC
10-02 20:00
FT
Aiolikos
0-3
Levadiakos
10-02 20:10
FT
Samira FC
0-3
Junior Pro FC
10-02 20:15
FT
Westerlo (nữ)
2-0
Gent B (nữ)
10-02 20:15
FT
JKU FC
0-1
Uhamiaji FC
10-02 20:15
FT
Jamhuri
1-0
Kundemba FC
10-02 20:20
FT
Khor Fakkan U19
1-2
Al Jazira Club U19
10-02 20:30
FT
Abu Salim
1-4
Al Athad
10-02 20:30
FT
Al Zawi A
2-2
Asaria
10-02 20:30
FT
1Ardea
0-1
Imolese
10-02 21:00
FT
Synot Slovacko
1-2
Pardubice1
10-02 21:00
FT
Dynamo Ceske Budejovice
3-0
Banik Ostrava
10-02 21:00
FT
MFK Karvina
0-3
Sparta Praha
10-02 21:00
FT
Slovan Liberec
2-0
Sigma Olomouc
10-02 21:00
FT
Zlate Moravce
0-2
Dukla Banska Bystrica1
10-02 21:00
FT
Dunajska Streda
1-0
MFK Skalica
10-02 21:00
FT
Sport Podbrezova
2-1
Michalovce
10-02 21:00
FT
MFK Ruzomberok
1-0
Spartak Trnava
10-02 21:00
FT
Al-Safa
1-0
Al-Nejmeh
10-02 21:00
FT
1AJ Auxerre
1-0
Angers
10-02 21:00
FT
SP Cosmos
9-0
Cailungo
10-02 21:00
FT
Fiorentino
3-1
SS Virtus
10-02 21:00
FT
Murata
1-2
SP La Fiorita
10-02 21:00
FT
San Giovanni
1-3
Tre Penne
10-02 21:00
FT
Buckie Thistle FC
3-1
Rothes
10-02 21:00
FT
Chabab Atlas Khenifra
2-2
Olympique Dcheira
10-02 21:00
FT
USM Oujda
1-1
Kawkab de Marrakech
10-02 21:00
FT
Ittifaq Marrakech
0-3
JSM Jeunesse Sportive El Massi1
10-02 21:00
FT
Istra 1961 Pula
1-0
ZNK Osijek
10-02 21:00
FT
Napoli (nữ)
0-1
Roma CF (nữ)
10-02 21:00
FT
Resovia Rzeszow
2-2
Wisla Plock
10-02 21:30
FT
BDF XI
1-1
Orapa United
10-02 22:00
FT
Dumbarton
2-2
Forfar Athletic
10-02 22:00
FT
1Gretna
1-3
Tranent Juniors