09-02 00:00
FT
Khomas Nampol FC
2-1
Orlando Pirates Windhoek
09-02 00:00
FT
1Al-Qadsia SC
2-1
Al-Arabi Club (KUW)
09-02 00:00
FT
UAE (nữ)
1-0
Iraq (nữ)
09-02 00:00
FT
Norway U17
0-1
Sweden U17
09-02 16:00
FT
Greece (nữ) U17
0-0
Hungary (nữ) U17
09-02 18:30
FT
Bulgaria U17
1-1
Turkey U17
09-02 19:00
FT
Germany U16
3-2
Japan U16
09-02 00:00
FT
SCCM Chabab Mohamedia
0-3
FAR Forces Armee Royales
09-02 00:00
FT
MCO Mouloudia Oujda
1-0
Renaissance Sportive de Berkane
09-02 00:00
FT
Al Ahli Benghzi
2-3
Al Anwar
09-02 20:00
FT
Al Taawun
2-1
Al Sadaqa FC
09-02 00:30
FT
Eintracht Frankfurt (nữ)
2-1
SC Freiburg (nữ)
09-02 00:30
FT
Kolding BK (nữ)
0-2
Odense BK (nữ)
09-02 01:00
FT
St. Johann
3-0
SV Kuchl
09-02 01:00
FT
SC Golling
0-5
Bischofshofen
09-02 01:10
FT
Al Hilal
2-0
Al-Nassr
09-02 01:30
FT
Turnerschaft Ober Roden
2-1
FC Hanau 93
09-02 01:50
FT
Amitie FC
0-2
FC Brakna
09-02 02:00
FT
Barendrecht
1-4
Sparta Rotterdam Reserves
09-02 06:30
FT
Rangers Talca
5-3
Union Espanola
09-02 15:00
FT
Chernomorets Novorossiysk
2-1
FK Krasnodar 2
09-02 15:00
FT
Progresul Spartac
1-3
Gloria Popesti-Leordeni
09-02 15:00
FT
Alania Vladikavkaz
1-3
SKA Khabarovsk
09-02 15:30
FT
Alashkert
2-2
Tyumen
09-02 16:00
FT
Kisvarda II
3-1
Tarpa SC
09-02 16:00
FT
FK Forte Taganrog
1-1
Mashuk-KMV
09-02 16:30
FT
Stabaek (nữ)
3-1
Fortuna Alesund (nữ)
09-02 16:30
FT
Vendsyssel
1-0
FC Avan Academy1
09-02 17:00
FT
Neman Grodno
0-0
Dnepr Rohachev
09-02 17:00
FT
Jezero Plav
2-3
Semendrija 1924
09-02 17:00
FT
IFK Norrkoping FK
1-1
Brann
09-02 17:30
FT
FC Maritsa 1921
1-0
FK Levski Krumovgrad
09-02 18:00
FT
Lokomotiv Sofia
1-2
Sportist Svoge
09-02 18:00
FT
Stal Rzeszow
2-3
LKS Nieciecza
09-02 18:00
FT
FK Andijon
1-1
FK Belusa
09-02 18:00
FT
Rosenborg
2-1
Aalesund FK
09-02 19:00
FT
Trans Narva
3-2
Siauliai
09-02 19:00
FT
Valerenga
1-2
Stromsgodset
09-02 19:00
FT
FK Teteks Tetovo
3-3
KF Arsimi
09-02 19:00
FT
CSKA Moscow
1-2
FK Sochi
09-02 19:10
FT
Lokomotiv Plovdiv
1-0
Etar
09-02 19:20
FT
Yantra Gabrovo
1-0
Ludogorets Razgrad II
09-02 19:30
FT
Dunaujvaros Palhalma Agrospecial
0-2
Komarom VSE
09-02 20:00
FT
Lafnitz
0-2
NK Brinje Grosuplje
09-02 20:00
FT
Rubin Kazan
1-2
St.Polten1
09-02 20:00
FT
Akron Togliatti
1-2
Kyzylzhar Petropavlovsk
09-02 20:00
FT
Alania Vladikavkaz
1-2
SKA Khabarovsk
09-02 20:00
FT
Jelgava
1-3
FK Panevezys
09-02 20:00
FT
Dinamo Brest
8-0
Naftan Novopolock
09-02 20:00
FT
Santos
2-2
Al Duhail
09-02 20:30
FT
Linkopings (nữ)
1-5
Valerenga (nữ)
09-02 21:00
FT
Rosenborg BK (nữ)
1-1
LSK Kvinner (nữ)
09-02 21:00
FT
Gedania Gdansk
2-1
Cartusia1
09-02 21:00
FT
Wacker Burghausen
0-0
SV Ried
09-02 21:00
FT
Dynamo Kyiv
1-1
FK Shkendija 79
09-02 21:00
FT
Orebro
1-0
Brommapojkarna
09-02 21:00
FT
AC Horsens
0-2
Kalmar
09-02 21:30
FT
FK Leningradets
0-0
Chernomorets Novorossiysk
09-02 21:30
FT
FC Metalurgi Rustavi
0-2
Corvinul Hunedoara
09-02 21:45
FT
Al-Ettifaq
2-0
DC United
09-02 22:00
FT
Metalist 1925 Kharkiv
4-0
Brentford B1
09-02 00:45
FT
Antalyaspor
1-2
Besiktas JK
09-02 01:00
FT
Maccabi Bnei Abu Snan
5-0
Maccabi Tamra
09-02 01:15
FT
Maccabi Ahi Iksal
2-1
Hapoel Bnei Musmus
09-02 15:30
FT
Sporting Club Tel Aviv
1-3
Inter Aliya Tel Aviv
09-02 16:00
FT
1MS Tirat HaCarmel
1-2
Beitar Haifa Yakov
09-02 16:00
FT
Maccabi Kiryat Gat
3-2
Hapoel Ironi Gedera
09-02 17:00
FT
SC Ramla
1-1
SC Shicun Hamizrah
09-02 17:00
FT
Beitar Ramat Gan
0-3
Hapoel Mahane Yehuda
09-02 17:40
FT
1Hapoel Azor
0-0
AC Hamachtesh Givataim1
09-02 18:30
FT
Hapoel Yafia
2-1
Hapoel Tirat Karmel
09-02 18:30
FT
Maccabi Neve Shaanan Eldad
2-1
Maccabi Ahva Fureidis
09-02 18:30
FT
Ironi Bnei Kabul
1-0
Maccabi Ironi Yafia
09-02 18:30
FT
Ahali Tamra
0-0
Beitar Nahariya
09-02 18:30
FT
Hapoel Hod HaSharon
0-0
Beitar Tel Aviv Ramla
09-02 01:00
FT
Flamengo de Arcoverde
2-3
Afogados da Ingazeira FC
09-02 05:00
FT
Reet
0-0
Maguary PE
09-02 01:00
FT
Mallorca B
0-0
Santanyi
09-02 01:00
FT
Santa Cruz RN
2-2
America FC Natal RN
09-02 01:00
FT
Paranoa EC
1-0
SE Santa Maria
09-02 01:30
FT
Capital CF
5-1
Ceilandia DF
09-02 01:40
FT
1Planaltina DF
0-1
Samambaia DF
09-02 01:00
FT
Hapoel Jerusalem (nữ)
0-0
Ironi Ramat Hasharon (nữ)
09-02 01:00
FT
Maccabi Hadera (nữ)
1-1
AS Tel Aviv University (nữ)
09-02 01:10
FT
Maccabi Kiryat Gat (nữ)
0-1
Hapoel Petah Tikva (nữ)
09-02 01:30
FT
Bnot Netanya (nữ)
2-0
Hapoel Raanana (nữ)
09-02 01:00
FT
Atletico Mineiro U20 (nữ)
1-0
Kindermann SC U20 (nữ)
09-02 01:00
FT
Bragantino U20 (nữ)
0-4
Gremio U20 (nữ)
09-02 03:00
FT
Ferroviaria SP U20 (nữ)
2-0
Santos FC U20 (nữ)
09-02 01:00
FT
Levante UD (nữ)
1-2
Real Sociedad (nữ)
09-02 03:00
FT
Atletico de Madrid (nữ)
2-1
Real Madrid (nữ)
09-02 01:30
FT
Ipora EC
1-3
Goiatuba
09-02 01:30
FT
Castanhal PA
2-3
Caete FC
09-02 02:00
FT
Canaa FC/PA
0-0
Santa Rosa PA
09-02 06:00
FT
Remo Belem (PA)
2-3
Tuna Luso
09-02 01:45
FT
Vitoria Guimaraes
3-1
Gil Vicente
09-02 03:45
FT
Vizela
1-2
Benfica
09-02 01:45
FT
1Nova Venecia FC
1-3
Porto Vitoria
09-02 05:00
FT
Vitoria ES
1-2
Desportiva Ferroviaria ES
09-02 01:45
FT
Nova Iguacu
1-0
Madureira
09-02 07:15
FT
Vasco da Gama
1-0
Audax Rio RJ
09-02 07:30
FT
Fluminense RJ
1-0
Sampaio Correa (RJ)
09-02 02:00
FT
Groningen
0-0
Fortuna Sittard
09-02 02:00
FT
Oostende
1-1
Royal Antwerp
09-02 02:00
FT
Independente Sao Joseense PR
0-1
Operario Ferroviario PR
09-02 06:30
FT
Azuriz FC
1-1
Gremio Metropolitano Maringa
09-02 02:00
FT
Kecskemeti TE
2-1
Diosgyor VTK
09-02 02:15
FT
Hamrun Spartans
3-0
Gudja United
09-02 02:15
FT
KA Akureyri
3-1
Dalvik Reynir1
09-02 03:00
FT
Akranes
5-2
Afturelding
09-02 02:45
FT
FC Rouen
1-1
Monaco
09-02 02:50
FT
Belgrano Reserves
3-0
Atletico Tucuman Reserve
09-02 03:00
FT
Gimnasia LP Reserves
1-1
River Plate Reserves
09-02 03:00
FT
Velez Sarsfield Reserves
3-0
San Lorenzo Reserves
09-02 03:00
FT
Deportivo Riestra Reserves
0-0
Instituto AC Cordoba II
09-02 03:00
FT
U23 Argentina
3-3
Paraguay U23
09-02 06:00
FT
Venezuela U23
1-2
U23 Brazil
09-02 03:15
FT
Trottur Reykjavik (nữ)
2-5
Hafnarfjordur (nữ)
09-02 03:30
FT
Champions FC Academy
4-2
Universidad de Panama
09-02 04:00
FT
Alianza FC Panama Reserves
1-2
San Martin FC
09-02 04:00
FT
Deportivo Pereira
2-0
Fortaleza F.C
09-02 06:10
FT
Atletico Junior Barranquilla
2-0
Deportivo Pasto
09-02 08:20
FT
Patriotas FC
0-0
Atletico Nacional Medellin
09-02 05:00
FT
Fluminense PI
4-0
AA Corisabba
09-02 06:00
FT
1Parnahyba PI
1-0
Oeirense
09-02 05:00
FT
Guarany de Bage
1-1
Caxias RS
09-02 05:00
FT
Pombal EC
0-1
Sao Paulo Crystal FC
09-02 05:00
FT
Mirassol
4-0
Santo Andre1
09-02 07:00
FT
Palmeiras
2-0
Ituano SP
09-02 07:30
FT
Guarani SP
0-1
Inter de Limeira
09-02 05:00
FT
Cimarrones de Sonora FC III
2-2
Los Cabos United2
09-02 05:30
FT
Rosario Central
1-0
Independiente Rivadavia
09-02 07:15
FT
2CA Huracan
0-0
Independiente1
09-02 05:30
FT
Pouso Alegre
2-0
Itabirito
09-02 06:00
FT
Villa Nova-MG
3-3
Ipatinga
09-02 07:00
FT
Athletic Club MG
0-2
Atletico Mineiro
09-02 06:00
FT
Queretaro (nữ)
1-5
Club America (nữ)
09-02 08:06
FT
Atlas (nữ)
0-4
Tijuana (nữ)
09-02 10:10
FT
1Juarez FC (nữ)
3-2
Mazatlan FC (nữ)
09-02 06:00
FT
Cuiaba
1-1
Uniao Rondonopolis MT1
09-02 06:00
FT
Trem-AP
1-0
Santos Macapa
09-02 06:00
FT
Inter de Lages SC
2-0
Nacao1
09-02 06:30
FT
Figueirense
0-0
Hercilio Luz SC
09-02 06:15
FT
1CD Universitario
1-0
UMECIT
09-02 08:30
FT
CD Arabe Unido
2-0
Plaza Amador
09-02 06:30
FT
Torque
2-0
Deportivo Maldonado
09-02 07:30
FT
Sociedad Deportiva Aucas
1-0
FC Nacional Asuncion
09-02 08:05
FT
Monarcas Morelia
3-1
Tlaxcala FC1
09-02 09:00
FT
Alajuelense
3-2
Puntarenas
09-02 12:50
FT
Young Guns FC
2-2
West Zone United
09-02 17:10
FT
KSA Juniors
1-1
Iron Born FC U19
09-02 13:00
FT
CISF
2-2
Vatika FC
09-02 14:15
FT
Werribee City U23
0-2
North Geelong Warriors U23
09-02 14:15
FT
Northcote City U23
1-5
Melbourne Victory U23
09-02 14:30
FT
Brunswick City U23
1-0
Eastern Lions U23
09-02 14:15
FT
Oakleigh Cannons U23
1-0
Manningham United Blues U23
09-02 15:00
FT
WS Wanderers (nữ)
2-1
Newcastle Jets (nữ)
09-02 15:30
FT
Rajasthan Club
1-0
Real Kashmir
09-02 20:30
FT
Inter Kashi
2-4
Gokulam Kerala FC
09-02 15:45
FT
Adelaide United
3-3
Perth Glory
09-02 16:00
FT
1Brothers Union
2-3
Abahani Limited
09-02 16:00
FT
Rahmatganj MFS
1-1
Mohammedan Dhaka
09-02 16:00
FT
1Green Gully Cavaliers
1-0
Moreland City
09-02 16:30
FT
Oakleigh Cannons
3-0
Manningham United Blues
09-02 16:00
FT
Irəvan FK
1-2
Mil Mugan
09-02 17:00
FT
Zaqatala FK
1-1
Qaradag Lokbatan1
09-02 16:10
FT
Afak Relizane(nữ)
0-0
JF Khroub(nữ)
09-02 16:10
FT
ASE Alger Centre (nữ)
0-1
FC Constantine(nữ)
09-02 16:20
FT
FC Bejaia(nữ)
3-1
AS Oran Centre (nữ)
09-02 16:30
FT
CVR Blida (nữ)
1-0
CM Batna (nữ)
09-02 16:15
FT
Werribee City
3-0
North Geelong Warriors1
09-02 16:15
FT
Northcote City
1-3
Melbourne Victory FC (Youth)
09-02 16:30
FT
Brunswick City
1-1
Eastern Lions SC
09-02 16:30
FT
Brisbane City
14-0
Capalaba Bulldogs
09-02 16:30
FT
Peninsula Power
6-0
Ipswich City
09-02 16:30
FT
Moreton Bay United
5-1
Southside Eagles
09-02 16:30
FT
Broadbeach United
1-1
Wynnum Wolves
09-02 16:30
FT
Mitchelton FC
0-5
Brisbane Olympic United FC
09-02 16:30
FT
1Ironi Modiin
1-2
Maccabi Lroni Kiryat Malakhi
09-02 17:00
FT
Hapoel Bikat Hayarden
1-0
MS Hapoel Lod
09-02 17:35
FT
Hapoel Raanana
2-0
Hapoel Bueine
09-02 17:40
FT
Hapoel Holon Yaniv
0-0
AS Ashdod
09-02 17:40
FT
Moadon Sport Tira
2-1
Tseirey Taybe
09-02 17:45
FT
SC Maccabi Ashdod
0-2
Sport Club Dimona
09-02 18:00
FT
Maccabi Yavne
0-1
Hapoel Herzliya
09-02 18:00
FT
Maccabi Shaarayim
1-2
Hapoel Kfar Shalem
09-02 18:00
FT
Agudat Sport Nordia Jerusalem
2-1
Shimshon Kafr Qasim
09-02 18:30
FT
Maccabi Ahi Nazareth
1-0
Hapoel Kaukab
09-02 18:30
FT
Hapoel Bnei Zalfa
0-1
Hapoel Ironi Baka El Garbiya
09-02 18:30
FT
Maccabi Nujeidat Ahmed
1-1
Ironi Nesher
09-02 17:30
FT
Queensland Lions(nữ)
2-3
Brisbane City (nữ)
09-02 17:30
FT
Balga SC
2-2
Shamrock Rovers SC
09-02 17:30
FT
1Perth Glory (Youth)
1-1
Stirling Macedonia
09-02 19:30
FT
Perth SC
2-2
Fremantle City1
09-02 18:00
FT
Tzeirey Kafr Kana
1-2
Hapoel Kiryat Shmona
09-02 18:00
FT
Genclerbirligi U19
1-1
Eskisehirspor U19
09-02 18:00
FT
Elfsborg
1-2
Silkeborg
09-02 20:00
FT
Real Salt Lake
3-0
KI Klaksvik
09-02 18:00
FT
Al-Wahda Damascus
1-2
Hutteen FC
09-02 18:00
FT
Teshrin SC
0-0
Al-Jaish Damascus
09-02 18:00
FT
Al-Horiyah
2-0
Al-Sahel(SYR)
09-02 18:00
FT
Jableh SC
0-1
Al Ittihad (SYR)
09-02 18:00
FT
Al Wathbah
0-0
Al-Taleiah
09-02 18:30
FT
Havadar SC
1-0
Esteghlal Khozestan1
09-02 18:30
FT
Malavan
1-0
Shahr Raz FC
09-02 18:30
FT
Nassaji Mazandaran
0-1
Aluminium Arak
09-02 19:00
FT
Hadiya Hossana
1-0
Bahir Dar Kenema FC
09-02 19:00
FT
Muang Thong United
1-2
Bangkok United FC
09-02 19:00
FT
Qabala
2-0
Araz Nakhchivan
09-02 19:00
FT
Mali (nữ) U17
0-3
Liberia U17 (nữ)
09-02 21:00
FT
Cameroon (nữ) U17
1-3
Uganda U17 (nữ)
09-02 19:25
FT
Mudhar
0-0
Al-Rawdhah
09-02 19:30
FT
El Wasta
1-0
Bny Mazar
09-02 19:30
FT
Shoban Moslemen Qena
0-1
Tahta SC
09-02 19:30
FT
Fayoum
1-1
Tersana SC
09-02 19:40
FT
Wadi Degla (nữ)
4-0
Talaea El Geish (nữ)
09-02 21:10
FT
Al Amiria (nữ)
3-4
Tut Ankh Amun (nữ)1
09-02 20:00
FT
Airtel Kitara FC
1-1
SC Villa
09-02 20:00
FT
Hapoel Acre FC
0-3
Hapoel Ramat Gan
09-02 20:00
FT
Hapoel Umm Al Fahm
0-0
Hapoel Rishon Lezion
09-02 20:00
FT
Ironi Tiberias
0-2
Hapoel Afula
09-02 20:00
FT
Maccabi Herzliya
3-1
Bnei Yehuda Tel Aviv
09-02 20:00
FT
Kafr Qasim
2-1
Maccabi Kabilio Jaffa
09-02 20:00
FT
Bumamuru
1-1
Musongati FC
09-02 20:00
FT
Simba Sports Club
1-1
Azam
09-02 20:00
FT
Transit Camp
2-2
Copco Veteran FC
09-02 20:15
FT
KVZSC
1-0
Chipukizi FC
09-02 20:15
FT
Mlandege FC
1-0
Kipanga FC
09-02 20:30
FT
Ittihad Kalba
0-2
Al Ain
09-02 21:00
FT
Al-Ansar (LIB)
4-1
Racing Beirut
09-02 21:00
FT
Odisha FC
1-1
FC Goa
09-02 21:00
FT
Chabab Ben Guerir
1-1
Racing Casablanca
09-02 21:30
FT
Radnik Surdulica
0-3
Cukaricki Stankom
09-02 21:30
FT
Bahla
1-2
Sohar Club
09-02 21:30
FT
ibri
0-1
Al-Seeb
09-02 21:45
FT
MC Oran
1-1
ASO Chlef
09-02 22:00
FT
Pro Sesto U19
2-1
Carrarese U191